O webu


Vítejte milí návštěvníci,

v této sekci bychom Vám chtěli přiblížit vznik webu, jeho plánovaný obsah a uvést autory receptů, se kterými spolupracujeme a kterým patří naše poděkování.

Vznik webu

Web Fitnessreceptář.cz vznikl v létě roku 2015 na základě myšlenky mít na jednom místě, přehledně rozřazené zajímavé fitness recepty, které uživatelé sociální sítě Instagram umísťují na své profily a sbírají tak „followery“.

Jelikož nám přišlo škoda, že spousta těchto úžasných receptů postupně „zapadne“ a těžko se dohledávají, přišli jsme s myšlenkou vybrané fitness recepty umísťovat na webovou stránku a řadit do daných kategorií tak, aby byly snadno nalezitelné přes vyhledávání, případně aby bylo možné prohledávat recepty jako inspiraci dle jednotlivých kategorií.

Obsah (současný i plánovaný)

Základem webu jsou, již dle názvu, fitness recepty. Ty pocházejí od jednotlivých autorů a jsou pouze upraveny do jednotné struktury, kterou používáme zde na webu. V současné době můžete najít na Fitnessreceptáři i zajímavé články ohledně jednotlivých potravin či surovin. Do budoucna plánujeme články rozšířit a uvažujeme i nad dalšími sekcemi a kategoriemi.

Neostýchejte se nám napsat, pakliže máte tip na zajímavý recept, video, recenzi, prostě cokoliv 🙂

Provozovatel webu:

Tom Šácha

Na Zápovědi 556, 686 01, Uherské Hradiště

IČ: 06366660

email: fitnessreceptar@seznam.cz